Neumm

Odborný časopis o evropské medicíně

NOVINKY

Novinky v léčbě neplodnosti. Inositol v kombinaci s kyselinou listovou obnovují ovulaci a fertilitu. Přispívá suplementace vitaminů B6, B12 a hořčíku. (více)
CLOGIN - první vaginální výplach výplach s protizánětlivým účinkem na přírodní bázi byl uveden na trh v České republice. Poševní výplach CLOGIN ulevuje od svědění a pálení při vaginálních zánětech a mykózách díky obsahu přírodních látek (gel z Aloe vera, terpinen 4-ol) a kyseliny borité. (více)
Vaginální krém VITAgyn C s trojím účinkem v léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz, byl uveden v České republice. Účinnost VITAgynu C v léčbě a prevenci opakovaných bakteriálních vaginóz byla ověřena v klinické studii v Itálii. (více)

O STRÁNKÁCH

Přečtěte si více o stránkách NEUMM a možnostech, které Vám nabízí.
Přečtěte si více o společnosti MedNews, s.r.o.

REKLAMA

 

SPŘÁTELENÉ PORTÁLY

MedNews
PharmNews

Akutní medicína

Naléhavé situace v diabetologii

Každý lékař se ve svém profesním životě opakovaně setkal se situací, která vyžadovala rychlé a kvalifikované rozhodnutí, kdy nebyl čas na zdlouhavé shromažďování informací z odborné literatury. Někdy šlo o naléhavou situaci, ke které dochází v ambulanci, jindy na lůžkovém oddělení, kde nebyl po ruce příslušný konziliář. Ne vždy je každý lékař schopen si okamžitě vybavit nejlepší možný způsob intervence. Proto jsme se dnes, v době internetu, rozhodli nabídnout tyto stránky.


HLEDÁNÍ

REKLAMA