Neumm

Odborný časopis o evropské medicíně

NOVINKY

Novinky v léčbě neplodnosti. Inositol v kombinaci s kyselinou listovou obnovují ovulaci a fertilitu. Přispívá suplementace vitaminů B6, B12 a hořčíku. (více)
CLOGIN - první vaginální výplach výplach s protizánětlivým účinkem na přírodní bázi byl uveden na trh v České republice. Poševní výplach CLOGIN ulevuje od svědění a pálení při vaginálních zánětech a mykózách díky obsahu přírodních látek (gel z Aloe vera, terpinen 4-ol) a kyseliny borité. (více)
Vaginální krém VITAgyn C s trojím účinkem v léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz, byl uveden v České republice. Účinnost VITAgynu C v léčbě a prevenci opakovaných bakteriálních vaginóz byla ověřena v klinické studii v Itálii. (více)

O STRÁNKÁCH

Přečtěte si více o stránkách NEUMM a možnostech, které Vám nabízí.
Přečtěte si více o společnosti MedNews, s.r.o.

REKLAMA

 

SPŘÁTELENÉ PORTÁLY

MedNews
PharmNews

Registrace nového uživatele

New EU Magazine of Medicine není určen široké veřejnosti. Je určený a zdarma poskytovaný odborníkům (osobám oprávněné předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky anebo poskytovat zdravotní péči) a pracovníkům farmaceutických firem. 
 
Registrační údaje:
Přihlašovací jméno:*
Heslo:*
Heslo pro kontrolu:*
Jméno:* Příjmení:*
Titul: Dodatek:
Váš e-mail:*    
Ulice:* Město:*
PSČ:* Země:
Pozice (ve farmaceutické firmě):
Název instituce/firmy:
Oddělení:
Specializace:*
  Zasílat papírovou verzi časopisu?

Prohlašuji a kliknutím na tlačítko odeslat stvrzuji, že ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováváním, shromažďováním a uchováváním mnou při registraci poskytnutých osobních údajů za výše uvedených podmínek.

Beru na vědomí, že správce i zpracovatel osobních údajů jsou oprávněni mnou poskytnuté osobní údaje poskytnout jinému správci za podmínek uvedených v ust. § 6 zákona o ochraně osobních údajů a s tímto postupem vyslovuji svůj výslovný souhlas.

Jsem si vědom, že kdykoli v budoucnu mohu svůj souhlas s poskytnutím výše uvedených osobních údajů poskytnutých správci písemně odvolat.

* - povinný údaj

Poskytnutí osobních údajů uživatelem označených * je povinné a bez jejich vyplnění v registračním formuláři bude registrace uživatele odmítnuta.

Uživatelem poskytnuté osobní údaje budou v poskytnutém rozsahu zpracovávány, shromažďovány a uchovávány správcem (Medical Press s.r.o.) a zpracovatelem (MedNews, s.r.o.) za účelem jejich využití k evidenčním, informačním a marketingovým účelům správce v souvislosti s provozem portálu www.neumm.cz. Uživatelem poskytnuté osobní údaje budou zpracovány automatizovaně s využitím výpočetní techniky i manuálně.

Uživatel má, prostřednictvím odkazu registrační údaje na portálu www.neumm.cz, právo na přístup k osobním údajům jím poskytnutým, právo na jejich opravu, jakož práva dle ust. § 21 č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů.

HLEDÁNÍ

REKLAMA