Neumm

Odborný časopis o evropské medicíně

NOVINKY

Novinky v léčbě neplodnosti. Inositol v kombinaci s kyselinou listovou obnovují ovulaci a fertilitu. Přispívá suplementace vitaminů B6, B12 a hořčíku. (více)
CLOGIN - první vaginální výplach výplach s protizánětlivým účinkem na přírodní bázi byl uveden na trh v České republice. Poševní výplach CLOGIN ulevuje od svědění a pálení při vaginálních zánětech a mykózách díky obsahu přírodních látek (gel z Aloe vera, terpinen 4-ol) a kyseliny borité. (více)
Vaginální krém VITAgyn C s trojím účinkem v léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz, byl uveden v České republice. Účinnost VITAgynu C v léčbě a prevenci opakovaných bakteriálních vaginóz byla ověřena v klinické studii v Itálii. (více)

O STRÁNKÁCH

Přečtěte si více o stránkách NEUMM a možnostech, které Vám nabízí.
Přečtěte si více o společnosti MedNews, s.r.o.

REKLAMA

 

SPŘÁTELENÉ PORTÁLY

MedNews
PharmNews

Novinky / Vaginální krém VITAgyn C s trojím účinkem v léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz, byl uveden v České republice.

Vaginální krém VITAgyn C s trojím účinkem v léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz, byl uveden v České republice.

VITAgyn C trojím způsobem účinně napomáhá při léčbě a prevenci opakování bakteriální vaginózy a infekcí močových cest. VITAgyn C také udržuje zdravou, fyziologickou poševní mikroflóru. Bakteriální vaginóza se nejčastěji projevuje bílým poševním výtokem s charakteristickým "rybím" zápachem a pálením a svěděním v oblasti genitálu. Hlavní účinnou látkou VITAgynu C je vysoce stabilní forma vitaminu C (rychlé snížení vaginálního pH), dále pak i maltodextriny (metabolický substrát pro poševní laktobacily) a citran stříbrný s mírným antibakteriálním účinkem.

Účinnost VITAgynu C v léčbě bakteriální vaginózy byla ověřena v italské klinické studii. VITAgyn C byl podán 40 pacientkám s nejméně třikrát opakovanou bakteriální vaginózou za posledních 12 měsíců. Již po 2 týdnech léčby VITAgynem C bylo zaznamenáno zlepšení u 92,5 % pacientek, z toho 72,5 % pacientek mělo opět v pochvě výhradně laktobacily a u 20% pacientek došlo ke zvýšení jejich počtu. Zlepšený stav poševní mikroflóry přetrvával i 3 měsíce po léčbě VITAgynem C. .

Miniello G. Una associazione Vitamina C e Argento nella profilassi della Vaginosi Batterica ricorrente. La Colposcopia in Italia Anno XXI – N. 2. 17–21.

Vice informací: www.VITAgyn.Cz

  Zpět

HLEDÁNÍ

REKLAMA