Neumm

Odborný časopis o evropské medicíně

NOVINKY

Novinky v léčbě neplodnosti. Inositol v kombinaci s kyselinou listovou obnovují ovulaci a fertilitu. Přispívá suplementace vitaminů B6, B12 a hořčíku. (více)
CLOGIN - první vaginální výplach výplach s protizánětlivým účinkem na přírodní bázi byl uveden na trh v České republice. Poševní výplach CLOGIN ulevuje od svědění a pálení při vaginálních zánětech a mykózách díky obsahu přírodních látek (gel z Aloe vera, terpinen 4-ol) a kyseliny borité. (více)
Vaginální krém VITAgyn C s trojím účinkem v léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz, byl uveden v České republice. Účinnost VITAgynu C v léčbě a prevenci opakovaných bakteriálních vaginóz byla ověřena v klinické studii v Itálii. (více)

O STRÁNKÁCH

Přečtěte si více o stránkách NEUMM a možnostech, které Vám nabízí.
Přečtěte si více o společnosti MedNews, s.r.o.

REKLAMA

 

SPŘÁTELENÉ PORTÁLY

MedNews
PharmNews

Sestry

Revoluce v sesterské profesi?

Plně uplatnitelní specialisté s rozsahem teoretických znalostí, které jim byly předány nejenom zkušenými pedagogy ale i oborníky z praxe. Žáci, kteří jsou už od začátku vedeni k perfekcionalismu. Praxe na nejrůznějších odděleních nemocnic. České střední zdravotnické školství vždy mělo vysokou úroveň a donedávna brala naše společnost jako samozřejmé, že ze zdravotních škol vycházejí odborníci, kteří jsou schopni ihned po maturitě samostatně pracovat na většině oddělení nemocnic nebo na poliklinikách. Avšak vládou dohodnuté závazky v oblasti uznávání kvalifikací v rámci EU zapříčinili malou revoluci v oblasti vzdělávání sester a středních zdravotnických pracovníků: ze středních škol budou vycházet pouze asistenti, kteří nebudou moci samostatně pracovat!


HLEDÁNÍ

REKLAMA